KOŁOBRZEG - miasto inwestycji

Kołobrzeg to jedno z najstarszych miast Pomorza Zachodniego jest znanym kurortem, najpiękniejszym i największym uzdrowiskiem w Polsce. Jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w naszym kraju. Każdy zna lecznicze zalety wynikające z naszego położenia i posiadanych zasobów naturalnych. Jod, złoża borowinowe, źródła wód mineralnych, kojąca bliskość morza sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba gości i odwiedzających.

W Kołobrzegu czekają na przyjezdnych liczne atrakcje.

Dla turystów lubiących odpoczynek znajdują się tutaj liczne hotele, apartamenty oraz pensjonaty.

Dla miłośników historii, także znajdzie się w Kołobrzegu wiele:  Latarnia Morska, neogotycki ratusz z XIX wieku, przypominający średniowieczny zamek pałac Brunszwickich, unikatowa Nowa Starówka, udająca starą zabudowę, fortyfikacje twierdzy Kołobrzeg.

Liczne atrakcje czekają w Kołobrzegu na miłośników kultury. Jest tu prężnie działająca Galeria  Sztuki Współczesnej, kawiarnia muzyczna, w której odbywają się coraz to nowe imprezy i koncerty. Latem w Operze Leśnej występują znani piosenkarze i zespoły – nie tylko polskie.

Zwolennikom turystyki pieszej polecamy - kryjący liczne atrakcje – las w Kołobrzegu, przez który przebiega błękitny szlak turystyczny, i w którym znajdują się unikatowe bagna i pomniki przyrody.
Najważniejsze jednak atrakcje, które powodują, że w Kołobrzegu zawsze są tłumy gości - to czysta, zadbana plaża i specyficzny, leczniczy klimat, jakiego nie można znaleźć nigdzie indziej.
KOŁOBRZEG, to idealne miasto aby zainwestować w nieruchomości. Dynamika wzrostu jest tak imponująca, że coraz więcej firm z branży turystycznej decyduje się zrealizować właśnie w Kołobrzegu nowe inwestycje. W ostatnim 10-leciu powstało tu wiele doskonałych hoteli i ośrodków wypoczynkowych z nowoczesną bazą zabiegową. Atrakcyjne położenie Kołobrzegu doceniła również szeroko pojęta branża budowlana. Firmy developerskie realizują na terenie miasta wiele ciekawych, często nowatorskich projektów. Mieszkanie w Kołobrzegu jest popularną inwestycją kapitałową.
Idealne położenie sprawia, iż cały okrągły rok odwiedzają nas turyści zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

 

Znajdź nieruchomość

pierwotny wtórny

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc

Kontakt

601 696 683,
609 555 491